• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Seksi si Kylie Jenner, bukuroshja ekspozon linjat në pishinë

Motra më e vogël e Kim Kardashian, Kylie Jenner, mbase nuk ka një trup me forma të kolme si të motrës së saj, por sërish nuk mbetet pas me bukurinë. Kylie Jenner, ylli televiziv i show  “Keeping up with Kardashians”, ka publikuar disa foto me rroba banjo në një pishinë private, e në të cilat ka ekpozuar linjat dhe format fizike.

k1

 

k2

 

k3

 

k4

 

CLOSE
CLOSE