• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Seksi në zyrë, ja shtetet ku ndodh më shpesh

Shumë lidhje nisin në ambientet e punës pasi aty kalohet një pjesë e konsiderueshme e ditës, por edhe aferat jashtëmartesore janë shumë të shpeshta.

Sipas një studimi të fundit lidhur me ngacmimet në zyrë, Gjermania mban vendin e parë me rreth 65 për qind të ndërmarrjeve.

Vendin e dytë e mban Italia me 61 për qind në nivel të barabartë me Suedinë dhe Norvegjinë. Ato ndiqen nga Franca dhe Anglia ku seksi në zyrë ka qenë gjithmonë një sport kombëtar.

Vendet më të shpeshta janë spitalet dhe klinikat, më pas vijnë studiot profesionale ndërsa në vendin e tretë janë redaksitë e gazetave apo televizioneve.

Sipas ekspertëve seksi në zyrë vjen si pasojë e ndjenjës së vetmisë që na kaplon kur jemi në punë./revistawho.com