• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Seher dëgjon fshehtas një bisedë të Jamanit, nesër në “Amaneti”

Ikbal i dërgon Selimit një shumë të majme parash. Ajo dhe Zuhal janë të lumtura që plani po ecën siç kishin menduar. Seher ndjen emocione të forta për Jamanin dhe kujton puthjen që ai i dhuroi në ballë. Seher emocionohet kur dëgjon një bisedë të Jamanit dhe mëson se ai nuk po martohet me zor. Jaman thotë se pas martesës gjërat do ndryshojnë. Seher merr dhuratën e parë të martesës nga Neslihan, një dhuratë që e gëzon shumë pasi përmban fotot e saj me Jamanin. Jaman e kap Seherin duke parë me emocion dhuratën e Neslihanit.