• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Së shpejti prindër, Ajola dedikim lali Erit: Shiko yjet…

Tashmë është fakt, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa së shpejti do të bëhen prindër të një djali. Zakonisht daljet e tyre publike lidhen me punën e tyre dhe rrallë herë ndodh të kemi ndonjë dedikim ndaj njëri-tjetrit.

Duket se Ajola sot ka dalë nga korniza e deklaratave serioze që lidhen me punën e saj, duke i dedikuar bashkëshortit disa fjalë shumë emocionuese.

Shiko yjet, shiko sesi ato shkëlqejnë për ty”-ka shkruar Xoxa bashkangjitur fotos së tyre duke vështruar nga qielli./revistawho.com