• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Së shpejti drejt altarit? Justin Bieber dhe Hailey mund të kenë vendosur datën e martesës

Nëse menduat se ceremonia e Justin Bieber dhe Hailey Bieber me miqtë dhe familjarët e tyre nuk do ndodhte, atëherë kemi lajme për ju. Sipas një burimi për ‘UsWeekly’, çifti po mendon të organizojë ceremoninë në një datë afër përvjetorit të tyre në muajin shtator. Justin dhe Hailey u martuan në mënyrë totalisht sekrete pothuajse 9 muaj më parë dhe pavarësisht se dasma e tyre ka qenë e planifikuar që para disa muajsh, ajo është shtyrë disa herë për arsye personale të çiftit. Edhe pse quhen bashkëshortë prej kohësh tashmë, dyshja ka filluar të mbajë unaza martese vetëm këtë javë, shkruan ‘Cosmopolitan’. Kjo gjë i ka konfuzuar akoma dhe më shumë fansat që po presim me padurim dasmën e tyre, megjithatë presim të mesojmë detaje të reja në ditët në vazhdim./revistawho.com

View this post on Instagram

safe place. happy place.

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on