• youuinsttaaffccbb
TEST
Who World

S’do ta besoni, kjo është vajza bukuroshe e Mr.Bean… (Foto)

Babai i saj është një aktor shumë i njohur komik. Të gjithë e njohin me emrin Mr.Bean dhe filmat e tij janë më të preferuarit nga të gjithë ne. Komediani i famshëm Roëan Atikson, ka një vajzë shumë të bukur. Quhet Lily Atikson dhe shumica e britanikëve e preferojnë atë pasi që ajo është këngëtare dhe kompozitore.