• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who Serial

“Sarasvatiçandra”, ja çfarë do të ndodhë këtë javë…

Gjatë kësaj jave do të ndiqni:

Anushka takohet me një të panjohur. Ajo informon Vidiaçaturin se prindërit e saj nuk do vijnë në dasëm. Saras sheh përsëri Anushkën duke u takuar me një të panjohur dhe fillon dyshon. Anushka merr një kuti me ëmbëlsira nga personi i panjohur.

Dugba sheh një mi duke ngrënë në kutinë e ëmbëlsirave. Miu ngordh dhe ajo i informon të gjithë mos t’i hanë ëmbëlsirat. Megjithatë fejesa vazhdon.

Një i panjohur i bën një kurth Kumudit në dhomën e saj. Anushka lëndohet teksa shpëton Kumudin.

Kabir dhe Anushka fejohen. Ditën e fejesës Kabir e gjen Anushkën duke folur me një të panjohur. Anushka e prezanton atë si kushëririn e saj. 

Një aksident ndodh në ceremoninë e shafranit. Saras ka hipur në një vinç të zbukuruar me lule. Dikush pret litarin dhe Saras bie nga një lartësi e madhe.

Për më shumë lexoni çdo ditë përmbledhjen ditore në revistawho.com