• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who Serial

“Sarasvatiçandra”, ja çfarë do të ndodhë këtë javë…

Gjatë kësaj jave do të ndiqni:

Saras e çon Kumudin në një udhëtim. Rrugës ata aksidentohen pasi një vajzë i del para makinës. Saras dhe Kumud mësojnë se kjo vajzë është shtatzënë dhe po tentonte të vriste veten.

Ata e ndihmojnë vajzën me problemin që ka pasi as familja e vetë nuk e pranon.

Saras dhe Kumud kthehen në shtëpi. Kumud i jep lajmin e bukur familjes që është shtatzënë.

Saras kujdeset për Kumudin dhe fillon të lexojë libra si të jetë një baba i mirë.

Kumud bie nga shkallët. Doktori i thotë të bëjë abort por Kumud kundërshton. Cili do të jetë fati i bebes?

Për më shumë lexoni çdo ditë përmbledhjen ditore në revistawho.com