• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Instant Articles, Lajme

Sara Hoxha paska këtë ngjyrë të preferuar edhe ne nuk e paskemi vënë re fare

Sarën e njohim jo vetëm si gruaja e Ledrit, por si një vajzë me një stil shumë trendy dhe shumë e hapur për të ndarë me publikun eksperiencat e saj të ndryshme.

Në një postim për profilin e saj ajo shprehet se ngjyra e saj e preferuar është e zeza. Dhe kështu është vërtetë. Në postimet e saj veshjet janë të larmishme, por e zeza është emëruesi i përbashkët.

Nuk mund të lëmë pa përmendur që e zeza është një zgjedhje e zgjuar sepse nuk tregon pasiguritë që një femër ka me trupin e saj edhe nuk del kurrë nga moda.

Por ajo cfarë na bën pak përshtypje është që garderoba e Sarës bie ndesh me pozitivitetin që ajo trasmeton./revistawho.com