• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Sara Hoxha ndjek traditën e prindërve me fëmijët e saj

Sara Hoxha nuk është shumë aktive në Instagram, por kur poston sigurohet të na tregojë më shumë për jetën e saj. Me postimin e fundit, Sara tregon se kohët e fundit ka qenë duke udhëtuar dhe ka marrë edhe dy djemtë me vete. Trashëgimtarja e Top Channel tregon se kjo vjen si traditë nga familja pasi edhe prindërit e saj i merrnin fëmijët kudo me vete.

“Një nga kujtimet e preferuara nga fëmijëria është se prindërit e mi na merrnin me vete kudo, pavarësisht moshës. Unë kam udhëtuar botën dhe shpresoj fëmijët e mi të bëjnë të njëjtën gjë”-shkruan Sara.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)