• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Sara e çon premierën e këngës së Ledrit në tjetër nivel: Miq dhe shampanjë

Sara Hoxha ka mbajtur një live video mbrëmjen e kaluar në Instagram me rastin e publikimit të këngës së re të Ledrit

“Ça bone”, quhet bashkëpunimi i tij me Gjikon dhe Lumi B, dhe kjo këngë dujet sikur e ka kthyer reperin në krijimet e pastra të kësaj kategorie.

Për Sarën kjo këngë paska qenë veçanërisht e shumëpritur dhe teksa presin bashkë të nisë çdo gjë, dëgjohen komentet me emociona. Sapo premiera u lançua gjithë grupi ja nisi të këndojë.

Në fund festa u mbyll me hapjen e shampanjës e derdhjen e saj njësoj si në klip./revistawho.com