• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sara dhe Dj Pm shkëmbejnë një tjetër puthje, por kësaj here nuk ka “luftë” nga Fifi

Dita ka nisur me energji dhe me provën e javës brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Pajtimi dhe Sara kanë shkëmbyer një puthje të radhës teksa kanë qenë duke imituar Elsën dhe Fredin tek “Pallati 176”.

Ndërsa Beniada ka zgjedhur ta nisë ditën duke zgjuar banorët e tjerë me tenxhere.

Situata në shtëpi ka qenë më e qetë, pas konfliktit të shumëkomentuar edhe nga banorët pas përplasjes së Sarës dhe Fifit./revistawho.com