• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Sapo të dilni nga karantina, ky është trendi më i fundit që mund të “përqafoni”

Të vësh një shami në kokë apo ta kombinosh atë siç duhet me të gjithë ‘look-un’ tuaj në total, nuk është asnjëherë jashtë mode.

Disa zgjedhin t’i vendosin në kokë, disa në qafë e të tjerë tek xhinset e tyre.

Duke qenë se vera është pranë dhe ju mund të jeni ende në mëdyshje se si t’i kombinoni rrobat tuaja dhe të dukeni mjaft tërheqëse atëherë ne ju sjellim më poshtë, disa mënyra se si mund t’i vendosni shamitë dhe të dukeni mjaft në formë:/revistawho.ccom