• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Modë

Sandalet janë trendi më ‘in’ këtë pranverë, ja cilat modele nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj

Tashmë pranvera ka ardhur ndaj është koha t’i hiqni çizmet dhe këpucët e dimrit e të vishni sandalet e stinës.

Sandalet mbeten opsioni më i përshtatshëm dhe i rehatshëm për këtë periudhë, pasi janë të thjeshta dhe klasike në të njëjtën kohë. Ato vijnë në variante të ndryshme në gjatësinë e takës si dhe në ngjyra në varësi të shijes suaj.

Më poshtë ju sjellim modelet me ‘in’ për këtë sezon sipas ‘Enews’: