• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Lajme

Samanta Karavella na shuan kureshtjen, kënga ‘Humbur’ dedikim ose…

Samanta Karavella, këngëtare e shumë hiteve muzikore, herë në bashkëpunim herë solo ajo di si të fitojë zemrën e publikut. Ditën e djeshme ajo ka qenë e ftuar në ‘Prive’ ku ka dhënë një intervistë për jetën private dhe muzikën.

Rezultate imazhesh për samanta karavella

Pyetjes për të zbuluar nëse kënga ‘Humbur’  me të cilën u prezantua në ‘Kënga Magjike’ është dedikim për një histori të shkuar të saj ajo ju përgjigj: “Unë i jap emocion këngës që ta pëcjell te publiku dhe e trajtoj si të jetë diçka e imja, por kjo nuk do te thotë që historia më përket mua. Gjithsesi nëse do të dish më tepër nuk tregoj”, -e përfundoi fjalën Samanta, duke na lënë sërish pa një përgjigje konkrete.

Rezultate imazhesh për samanta karavella kenga magjike

Ajo gjithashtu nuk zbuloi ndonjë të dhënë konkrete mbi jetën e saj personale. “Jam hermetike sepse jetën time personale ende nuk dua ta ndaj me publiku. Ndoshta në një moment tjetër do tregoj më shumë” –u shpreh ajo. /revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE