• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Samanta Karavella: “Asnjo si un”

Prej kohësh është thënë se Samanta Karavella po punonte për projektin e saj të ri muzikor dhe duket se më në fund gjërat janë vënë në vijë.

Pamjet e para te videoklipit sapo janë publikuar, ku këngëtarja shihet duke ecur natën në rrugë.

Në një postim të bërë në llogarinë e saj të Instagramit, Samanta ka treguar se shumë shpejt do të publikohet kënga e saj më e re e cila mban “firmën” e producentit rumun, Alandy.

“Asnjo si un” ka vendosur ta titullojë bukuroshja këngën e re, e cila nga postimi i bërë, tregon se i përket një rryme të ndryshme muzikore nga ato që jemi mësuar ta dëgjojmë zakonisht Samantën.

https://www.youtube.com/watch?v=Kuk1QuRWdSQ

Leave a Reply