• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Samanta e lumtur, Chris Brown e ndjek në ‘Instagram’

Këngëtari i njohur, Chris Brown duket se ka një lloj tërheqje ndaj vajzave shqiptare. Pak kohë më parë këngëtari filloi të ndiqte në ‘Instagram’ dy modelet shqiptare, Adrola Dushi dhe Kristina Baki. Por ato nuk janë të vetmet, sepse së fundmi ai ka nisur të ndjekë edhe këngëtaren Samanta Karavella. E entuziasmuar për këtë fakt, këngëtarja shqiptare nuk ka ngurruar aspak që këtë ta ndajë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Instagram’. Ajo ka treguar se nidhet shumë e lumtur që artisti i saj i preferuar ka filluar ta ndjekë në rrjetin social. Në fakt diçka duhet ta ketë tërhequr këngëtarin që e ka shtyrë drejt këtij veprimi, ndoshta këngët e Samantës ose pse jo dhe pamja e saj. /revistawho.com