• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sali Berisha buzë detit, më sportiv se kurrë

Ish-kryeministri i cili rekordet e notit i zëvendësoi me ecjet e gjata buzë detit, është shfaqur këtë të dielë më atlet se kurrë. Sali Berisha, i njohur për pasionin për natyrën, ka postuar këto foto në facebook, ku shihet më se i dhënë pas sportit. Me T-shirt Adidas dhe atlete Nike, Berisha shijon flladin e detit gjatë orëve të para të mëngjesit.

sali berisha 2

sali berisha sali berisha

sali berisha