• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“SAG Award’s 2019”, ja si u veshën yjet në tapetin e kuq

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur edicioni i 25-të i “SAG Award’s 2019”. Kjo ceremoni është ndër më të rëndësishmet për botën e filmit dhe sigurisht që të gjithë i kushtojnë një vëmendje të veçantë. Si çdo event tjetër, edhe “SAG Award’s 2019” ka nisur me tapetin e kuq, ku yjet kanë shkëlqyer me veshjet e tyre. Të kuruar në detaje, ata i kanë dhënë ceremonisë sharmin e duhur. Më poshtë po ju tregojmë disa nga veshjet më të komentuara./revistawho.com

20 SAG Awards Fashion red carpet 2019

41 SAG Awards Fashion red carpet 2019