• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Sadullah ndërron jetë, Songyl shkatërrohet nga lajmi i trishtë, nesër në “Lule të vetmuara”

Songyl e gjen babain e saj pa ndjenja. E tmerruar ajo i kërkon të hapë sytë por Sadullah ka ndërruar jetë. Songyl shkatërrohet kur e mëson këtë dhe nuk mund ta pranojë. Gynej fajëson veten për vdekjen e Sadullahut. Songyl kujton vdekjen e nënës së saj dhe ndihet e dëshpëruar që tani humbi dhe të atin. Mes lotësh ajo përcjell për në banesën e fundit Sadullahun. Ajo kujton edhe momentin kur përcolli nënën e saj. Kemal kërcënon Byshrën se do e vrasë. Byshra tmerrohet kur e sheh Kemalin me thikë në dorë. Zehra fajëson Gynejin për vdekjen e Sadullahut. Songyl merr gjërat e të atit nga shtëpia./revistawho.com