• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sabri dhe Ermal Fejzullahu bashkë në duet, do të këndojnë "Nostalgji"

Dy artistë e familjes Fejzullahu kanë vendour të bashkojnë forcat. Sabri dhe Ermal Fejuzllahu do të vinnë së shpejti me një duet. Ata po përgatisin një këngë të re që me siguri do të pëlqehet fillimisht, vetëm se e këndojnë babë e bir bashkë. Sipas mediave kosovare, kënga është në përfundim dhe madje është vendosur edhe titulli i saj. Do të titullohet nostalgji. Sabriu pas shumë disa dekadash karrierë ka të gjithë të drejtën të ndihet nostalgjik, megjithëse nuk është larguar asnjë ditë nga muzika. Por edhe Ermali që është ende i ri në moshë, do të këndojë me nostalgji. Herët e tij të para në skenë kanë qenë shumë vite më parë, kur ishte adoloshent e ka shkëlqyer prej fillimit. “Çunat” e familjes Fejzullahu duhet të shpejtojnë sepse fansat mezi po e presin duetin.