• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Sabiani tregon mes lotësh historinë e jetës, fëmijët hyjnë brenda në shtëpi

Sabiani ka rrëfyer historinë e jetës së tij duke nisur nga emigrimi, humbja e nënës, e deri tek ardhja në jetë e dy fëmijëve, vajzës së madhe Kejsit dhe djalit 3 vjeç që siç tregoi këngëtari ishte surprizë. Fëmijët kanë nëna të ndryshme, por raporti i tyre ka qenë përherë perfekt.

Produksioni e surprizoi Sabianin me dy fëmijët, të cilët e takuan brenda shtëpisë.

Kaq u desh që të gjithë të përloten bashkë me këngëtarin./revistawho.com