• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Sa më shumë rritet aq më shumë i ngjan Tiani mami Tunës. Shihni fotot e fundit dhe binduni

Tuna ka realizuar një set fotosh, me sfond një park në Shkup dhe nuk dimë çfarë të shohim më parë. Sa në formë të mirë duket Tuna një muaj pas lindjes, sa i ngjan Tian, apo të përpiqemi të shohim të voglin Zen.

Mami dy djemve po e shijon në maksimum këtë periudhë dhe kjo duket qartë. Zen bëri një muaj sot dhe festa ishte kjo, publikimi i ca imazheve që i gëzuan fansat e këngëtares.

Nga ana tjetër, nuk dimë si na kishte shpëtuar nga vëmendja Tian, që sa më shumë rritet, aq më shumë ngjan me Tunën, e detaji më i bukur që i ka marrë janë gropzat në faqe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

Portreti i familjes nuk mund të ishte më i lezetshëm se kaq./revistawho.com