• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sa kushton veshja në dëborë e Adelina Tahirit?

 

Adelina Tahiri ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e gjithë ndjekësve për shkak të jetës së saj mjaft luksoze që ka treguar në rrjetet sociale.
Së fundmi duket se këngëtarja ka zgjedhur të pushojë në një destinacion me deborë së bashku me më të dashurit e saj, djalin dhe partnerin.
Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, në një prej të cilave ka dalluar dhe veshja e saj.
Faqja e njohur në ‘Instagram’, ‘Whattheywerain’ ka zbuluar se veshja e deborës së Tahirit kushton 2.000 euro. Ndonëse është një shumë e konsiderueshme, kujtojmë se Adelina ka treguar herë pas here blerjet e kushtueshme të cilat i ka bërë në garderobën e saj. Para pak kohësh ajo tregoi se ka hapur dhe linjën e saj të këpucëve./revistawho.com