• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sa kushtoi veshja e Nora Istrefit në klipin e ri?

Pak ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i ri I Nora Istrefit me Gjikon, i titulluar “Anna”. Kjo këngë u prit mjaft mirë, por përveç saj Nora tërheq gjithmonë vëmendjen edhe me look-un që zgjedh. Këtë herë ajo u shfaq në pjesën më të madhe të klipit me një palë pantallona të kuqe dhe një ‘crop top’ të zi. Faqja ‘whattheywearin’ ka pubikuar sa i ka shkuar kjo veshje Norës. Pantallonat janë e një firme të njohur dhe kushtojnë plot 1350 euro, ndërsa pjesa e sipërme 165 euro. Nora është një nga këngëtaret më tërheqëse dhe gjithmonë veshjet e saj janë mjaft të zgjedhura.