• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Sa i ëmbël takimi i Duas me Ledrin, Sarën dhe Poemën

Ardhja e Dua Lipës në kryeqytet ka sjellë dhe shumë takime për këngëtaren. Fotot që kanë marrë vëmendjen së fundmi kanë qenë ato me Ledrin, Sarën dhe Poem. Në to shfaqet Dua duke mbajtur në krahë të voglën e çiftit dhe duke e përkëdhelur.
Kohë më parë, në vitin 2013 Dua dhe Ledri u përfolën për një lidhje mes tyre, ndonëse vetë ata nuk u prenoncuan asnjëherë.

Ndërsa reperi ka theksuar se ka një raport shumë të mirë familjar me Duan dhe fotot e fundit e kanë provuar sërish këtë gjë./revistawho.com