• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Sa fëmijë dëshiron të kesh?”, Almeda Abazi i ka të qarta planet e saj

Almeda Abazi është një nga vajzat shqiptare më të pëlqyera të showbiz-it shqiptar dhe atij turk, pasi siç dihet prej vitesh Almeda jeton në Stamboll ku ka krijuar familjen me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman. Almeda dhe Tolgahan janë prindër të Efehan, por duket se planet për një tjetër fëmijë nuk mungojnë. Një nga ndjekësit e ka pyetur se sa fëmijë do të ketë dhe Almeda ka zbuluar dëshirën e saj edhe për një fëmijë tjetër. Duke qenë se tashmë vogëlushi i saj, Efehan është rritur pak, shumë shpejt mund të kemi lajme të bukura nga çifti i njohur.