• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sa do guxonit sërish si Dua?

Kur vjen puna tek eksperimentet apo guximin që të duhet për një ‘look’ ndryshe nga të tjerët, Dua Lipa zë vendin e parë. Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte ndër të parat që guxoi duke i lyer flokët gjysmë bionde e gjysmën tjetër të zezë.

Kaq mjaftoi që pamja e Duas sado e guximshme të kthehej në një trend kudo në botë. Disa rikthyen modën e viteve 2000 duke lyer vetëm baluket në ngjyrë të verdhë, e të tjerë provuan po të njëjtin ‘look’ si Dua.

Dhe në nisje të vitit të ri, Lipa është gati të sjellë një trend të ri.

“Vit i ri, e njëjta unë”, ka shkruar Dua krah fotove ku shfaqet me flokët e prerë mbi shpatull dhe baluket në ngjyrë bionde.

Këngëtarja duket shumë tërheqëse, por nuk e dimë akoma sa vetë janë gati ta ndjekin me këtë stil këtë vit. Mbetet për t’u parë./revistawho.com