• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ryan Reynolds uron ditëlindjen e bashkëshortes në mënyrën që vetëm ai di

Ryan Reynolds dhe Blake Lively janë ndër çiftet më të pëlqyera të ‘Hollywood-it’, kjo sepse ata kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ata nuk janë shumë aktivë në rrjete sociale, sidomos Blake e cila pret të bëhet mama për herë të tretë, megjithatë sa herë publikojnë foto bashkë tërheqin vëmendjen e publikut. Aktorja feston ditëlindjen e 32-të dhe Ryan e ka uruar publikisht me një sërë fotosh ku Blake pothuajse nuk duket, është pa mendje ose është me sy mbullur. Ajo ende nuk i ka kthyer përgjigje këtij postimi, por me siguri po pret momentin e duhur për t’ja kthyer në të njëjtën mënyrë. Muajt e parë të shtatzënisë Blake dhe Ryan e mbajtën sekret lajmin e bukur, por e bënë publik gjatë premierës së filmit të fundit të Ryan, “Detective Pikachu”./revistawho.com

View this post on Instagram

Happy Birthday, @blakelively.

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on