• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rudina përvesh mëngët, por kjo s’do të thotë që Marku rri duarkryq

Për Bajram është traditë të shtrohet dreka e darka mes njerëzve më të dashur duke festuar kështu muajin e sakrificës dhe besimin në Zot. Këtë mbrëmje, edhe Rudina me Markun kanë vendosur ta shijojnë darkën bashkë, e të gjitha ushqimet t’i përgatisin me duart e tyre. Ka qenë Rudina ajo e cila ka publikuar një video, ku ka zbuluar se në kuzhinë janë ndarë detyrat e së bashku me Markun po bëjnë gjithë ushqimet që do të shtrojnë në tavolinë.

Një dyshe e fortë kjo, rezultatet e së cilës të shohim a do i ndajë a jo Rudina në Instagram. Një gjë është e sigurt, ndjekësit nuk do mendohen dy herë për t’i pyetur./revistawho.com