• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rudina Magjistari në formë të shkëlqyer, ja kur rikthehet në ekran

Moderatorja e dashur, Rudina Magjistari duket se është gati të rikthehet në ekran. Në muajin shkurt në Tv Klan do të keni mundësi ta ndiqni, me programin “Takimi i Pasdites”, të cilin e drejton prej gati 6 vitesh.

Ja tek e shohim më në formë se kurrë, teksa kurohet në qendrën e saj estetike. Ajo ka sjellë në jetë pak muaj më parë, vogëlushen Mia prandaj dhe i ka munguar ekranit për pak muaj.