• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rudina feston Shen Valentinin e parë me Mark Frrokun, ja çfarë urimi ka bërë moderatorja për partnerin e saj

 

 

Rudina Dembacaj dhe Mark Froku prej disa kohësh po jetojnë romancën e tyre të dashurisë.
Lidhja e tyre u bë publike para 2 muajsh nga moderatorja e cila me anë të një postimi në Instagram konfirmoi thashethemet që prej kohësh po qarkullonin.
Në këtë ditë kaq speciale si kjo e Shën Valentinit nuk mund të mungonte një urim nga ana e saj.
Rudina ka publikuar në Instastory një foto ku ka mbështetur kokën tek shpatullat e ish-deputetit dhe në të shkruan “Gëzuar Shën Valentinin”.
Moderatorja duket shumë e lumtur në krahët e tij dhe këtë gjë tashmë nuk nguron ta ndajë dhe me ndjekësit e saj në çdo moment./revistawho.com