• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rozi Radi hap biznes me emrin e saj, por kërkon ndihmën e ndjekësve të saj për…

Këngëtarja Rozana Radi duket se do të hap një biznes të ri. U fol para pak kohësh se do të hapte një biznes nusesh, por duket se ajo mbeti ëndërr në sirtar. Ndërkohë pak minuta më parë në profil ka postuar një status në Facebook, ku ka konfirmuar hapjen e biznesit të ri por ka kërkuar ndihmë nga miqtë e saj virtual për të skicuar emrin e saj:

“Miq virtuale të Facebook! Duke qenë që po hap një biznes të vogël i cili do të mbajë emrin tim, do dëshiroja që të gjitha ata që kanë dëshirë të më skicojnë emrin dhe mbiemrin, ose vetëm gërmat R para të emrit dhe mbiemrit për logon e biznesit, mund të mi nisin në privat. Logoja më e bukur do përzgjidhet nga stafi im”- shkruan Rozi në Facebook./opinon.al

Untitled