• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rozi dhe Olti relaksohen së bashku në një jacuzzi

Pushimet e vjeshtës për këngëtaren Rozana Radi dhe për opinionistin Olti Curri në Turqi duket se nuk kanë përfunduar. Ata kanë publikuar foto të shumta së bashku dhe mesa duket janë i shijuar mjaft këto ditë relaksi. Një foto e cila ka tërhequr vëmendjen ka qenë Olti dhe Rozi të dy brenda një jacuzzi. “Po i mesoj notin Rozana Radit  se mos kendon ndonje kenge me det edhe te jete brenda…,”-shkruan Curri krahas fotos. Vetëm pak kohë më parë Rozana ka publikuar këngën e saj më të fundit me titull “Për me pas një Roze”.

rozanaaa

Leave a Reply