• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Bukuri, Lajme

Rozë floriri, ngjyra e flokëve në modë. Ja si e kanë përdorur VIP-at shqiptarë dhe të huaj (FOTO)

Nga bjonde në brune, nga ngjyrë e njëtrajtshme flokësh në baljazh, më pas ngjyra e flokëve mavi, trendet e flokëve këtë vit kanë qënë të larmishme. Por ajo çfarë ka rënë në sy tek VIP-at e huaj dhe shqiptarë ka qënë ngjyra rozë floriri. Këtë ngjyrë flokësh e ka përdorur në fillim Kylie Jenner e më pas u bë trend në të gjithë botën. Le t’i shohim VIP-at e huaj dhe shqiptarë si e kanë përdorur këtë ngjyrë:

1475826957-screen-shot-2016-10-07-at-85213-am

Kylie Jenner

gettyimages-134732925

Katy Perry

gettyimages-453096929

Siena Miller

15442279_745802768908729_7982742799071925396_n

Ndërkohë Era Istrefi ka qënë e vetmja artiste shqiptare që ka përdorur këtë ngjyrë flokësh duke qënë se këngëtarja eksperimenton shpesh me ngjyrat e flokëve të saj.