• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rozana Radi pëlqen tekstet e Olti Currit

Ata janë të dy tekstshkrues shumë të mirë dhe të talentuar. Madje shumë hite në muzikën shqiptare, mbajnë firmën e tyre. Bëhet fjalë për Rozana Radin dhe Olti Currin.

Por në këtë ditë me shi, Roza ka zgjedhur të dëgjojë në makinë këngën e Albërie Hadërgjonaj, “Asnjëherë” tekstin e të cilës e ka krijuar Olti Curri.

“Nuk kam fare komplekse të them bravo Olti Curri se ke qarë këtë tekst”, shkruan Rozana.