• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Roza Lati vetëm me të brendshme në shtrat: Ja mashkulli që dua

Ajo njihet si një nga prezantueset më ekspresive shqiptare. Lirshmërinë e saj Roza Lati  e tregon edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram. Në postimet e saj më të fundit shohim një foto ku ajo tregon të pasmet dhe qenin e saj, i cili mesa duket e “lut” që të bëjnë xhiro. Gjithashtu në një tjetër postim Roza ka shkruar sesi do ta donte ajo mashkullin e saj të ëndrrave: “Kërkoje atë, dashuroje atë, ….atë, përkëdhele atë, tregohu besnik me të, besoji asaj dhe do të mbetet e jotja përgjithmonë. Ditët e fundit është publikuar lajmi se ajo do të jetë pjesë e programit “Dance With Me”, së bashku me ish të dashurin e saj këngëtarin shqiptar Stine.

roziii

 

rozi1

Leave a Reply