• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Roza Lati tregon hapur artisten e preferuar: Edhe Rita e di debulesën që kam për të

Moderatorja e njohur, Roza Lati, është një nga personazhet më të sinqertë të showbiz-it. Së fundmi ajo ka treguar hapur dobësinë që ka për një prej artisteve më të talentuara, Dafina Zeqiri. Roza ka ndarë këngën e fundit të Dafinës “Zili Zili” dhe më pas në një bisedë me nënën e saj, Rita Latin, zbulon debulesën që ka për Dafinën dhe projektet e saj. “Edhe Rita ime e di debulesën time për të. Ajo do veç këngët e tua në makinë”, shkruan Roza krahas bisedës së publikuar. Dafina ka surprizuar gjithmonë me zgjedhjet e saj, ndaj Roza me të drejtë e quan atë ‘tjetër nivel’.