• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Roza Lati ndihet vajza më me fat, moderatorja zbulon festën me njerëzit e saj në ditën e lindjes

Ditëlindja e ka gjetur moderatoren e njohur, Roza Lati mes njerëzve që do më shumë në një ambient të zbukuruar ankas për të. Lati ka ndarë disa foto në orët e para të ditës së sotme ku ka zbuluar dhe ‘look-un’ mjaft tërheqës.

“Për Zotin unë jam vajza më me fat. Se kam miq të vërtetë. Jam shumë e lumtur. Po festoj ditëlindjen me njerëzit e mi. Më falni që nuk po postoj shumë, por shumë shpejt vijnë fotot dhe në Youtube do publikoj videon e ditëlindjes sine”, ka shkruar Roza krah postimit në rrjetet sociale.
Ndjekësit e zjarrtë të saj nuk kanë hezituar të lënë një sërë komentesh duke e uruar për këtë ditëlindje, ku ka rënë në sy ambienti i zbukuruar plot me trëndafila si vetë emri i Rozës./revistawho.com