• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ronela Hajati tmerron Tiranën, ja çfarë ka ndodhur

Këngëtarja Ronela Hajati, ka vënë sot në panik të gjithë Tiranën si pasojë e veshjeve që kish zgjedhur për figurantët e klipit të saj më të ri. Fotot e shkrepura në Tiranë, kanë shkaktuar frikë dhe reagime në gjithë Shqipërinë.Teksa masat e sigurisë janë rritur, pas sinjaleve për sulme të mundshme terroriste në Shqipëri, në këto foto duken disa njerëz të veshur me të zeza. Fotot janë bërë tek Unaza e Re në kryeqytet. “Noa.al” ka pyetur policinë e kryeqytetit, dhe në përgjigjen zyrtare theksohet se “ka qenë duke u zhvilluar një videoklip”. Megjithatë nga Policia e Tiranës thotë se gjera të tilla nuk duhet të bëhen më, pa një njoftim tek autoritetet, pasi është përhapur panik tek njerëzit.

2 foto ronelaaaa

Më pas ka qenë vetë këngëtarja Ronela Hajati, e cila përmes postimit të kësaj fotoje ka sqaruar njerëzit duke shkruar: “Në u veshçin ata tipat si aladini dhe ali baba…nuk di…relax people! Is just a video! Make love not war!”…

 

CLOSE
CLOSE