• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot, Lajme

Ronela Hajati gjen shpatullën ku të mbështetet…

Këngëtarja kontravese e muzikës shqiptare duket se ka gjetur mashkullin të cilën e shoqëron 24 orë në 24… Edhe pse shpesh herë e kanë mohuar të jenë më shumë se miq, çifti i përfolur që nga “Dance With The Stars”, Young Zerka dhe Ronela Hajati shfaqen bashkë në çdo event shkruan ‘Panorama’. Një foto e cila është fotografuar në party-n e “Albtelecom”, Ronela shfaqet shumë afër Zerkës, në një moment ku është mbështetur në supin e tij, që tregon dhe afrimitetin e mohuar mes tyre.