• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ronela Hajati e përkufizon kështu dashurinë: Është luks, nëse…

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, ka qenë këtë javë e ftuar në emisionin ‘Nd’rrimi i Natës’ me moderatorin Alaudin Hamiti, ku ka folur për jetën e saj private dhe karrierën. E pyetur nëse është një lidhje, Hajati e ka mohuar një gjë të tillë duke thënë se është ‘single’, ndërsa për dashurinë shtoi se e konsideron më shumë si një luks se sa një nevojë.

“Dashuria për mendimin tim është luks. Një njeri që të bën ditën më të bukur. Nëse dashuria është nevojë që të t’i mbushë boshllëqet, ti ke komplekse me veten”,- u shpreh këngëtarja.

Ndër të tjera 29-vjeçarja tregoi dhe për emocionet e veçanta qe mori nga publiku gjatë performancës së saj në ‘Colourday Festival’. Ajo shtoi se mbështetjen më të madhe gjatë gjithë karrierës së saj e ka marrë nga ndjekësit dhe adhuruesit e muzikës që ajo bën.

Kujtojmë se projekti më i fundit i Hajatit pritet të publikohet ditën e nesërme dhe siç ka bërë të ditur vetë këngëtarja, do të jetë një bashkëpunim me reperin Don Phenom./revistawho.com