• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ronela dedikim për babain e ndjerë (FOTO)

3 vjet më parë, Ronela Hajati humbi personin që donte më shumë në jetë. Sot ajo i ka kushtuar një status babait të ndjerë, Marash Hajatit, në ‘Facebook’ . “Janë bërë 3 vjet pa ty babush dhe nuk ka asnjë sekondë që me ikën bosh pa menduar për ty… Sa gjëra kanë ndodhur këtë kohë, sa gëzime, mërzitje… e unë të kam pasur vetëm ty inspirim për të kaluar gjithcka! Më ke dhënë këshilla në një botë ku lajkat mi kanë bërë njerëzit që kanë dashur të më groposin… Në çdo hap të mendoj ty që më thoje gjithmonë të jem burrneshe! Më mungon babush…. e di që e di”-shkruan ajo me dhimbjen që duket qartë në rreshta.