• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rona Nishliu si rrallëherë publikon një video të vajzës, shikoni sa është rritur vogëlushja

Rona Nishliu në 19 korrik solli në jetë fëmijën e saj të parë, një vajzë të cilën e pagëzoi me emrin Noa. Gjatë këtyre muajve Rona është treguar shumë e rezervuar me publikimin e imazheve të vogëlushes, duke ruajtur si gjithmonë privatësinë. Por së fundmi ajo ka vendosur të dalë jashtë këtyre kornizave, për të ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një moment shumë të bukur me vogëlushen. Këngëtarja ka publikuar në ‘Instastory’ një video në të cilën shihet duke luajtur me vajzën e saj, e cila qesh kur i flet Rona. “Kjo është lumturia e jetës sime 3.5 muajshe dhe ajo është melodia ime më e mirë. Të dua”, ka shkruar Rona bashkangjitur videos.

Edhe këtë herë këngëtarja është kujdesur të mos e zbulojë portretin e vogëlushes, por duket se ajo është rritur shumë në këto muaj. Rona i është përkushtuar plotësisht rritjes së vajzës këto kohë dhe mesa duket ajo po e shijon shumë rolin e mëmësisë. Kujtojmë se artistja në prill të këtij viti publkoi albumin e saj ‘Mindil’, përmes së cilit zbuloi edhe se ishte në pritje të ëmbël. /revistawho.com