• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Romeo hyn si Donaldi në BBV. Do e dallojnë banorët?

Në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ siç është paralajmëruar nga produksioni, Donaldi do shkëmbehej me Romeon. Dhe ndodhi. Si fillim Donaldi e takoi të vëllain në dhomën e surprizave me shumë mall. Ata u përlotën dhe Romeo i tha fjalë motivuese dhe mbështetëse të vëllait ndër të tjera edhe sesa burrë është treguar në situatën romantike.

Në fund pasi ndërruan veshjet, ndodhi edhe shkëmbimi.

Tani gjithë sfida është a do e njohin banorët Romeon? Veçanërisht Triksa./revistawho.com