• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Romanca mes Dua Lipës dhe Paul Klein ka marrë fund? ‘Shën Valentini’ zbulon…

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, prej disa kohësh vazhdon e përflitet për lidhjet e saj dhe marrëdhënien që ka me ish të dashurin. Rreth një muaj më parë gjithandej doli lajmi se Dua ishte ndarë nga i dashuri i saj Paul Klein dhe se ishte rikthyer përsëri me ish të dashurin Isaac Carew. Megjithatë një pjesë e madhe e ndjekësve të Lipa dhe Klein nuk e besuan këtë ndarje, por tani është shumë e sigurt se rrugët e tyre janë ndarë përfundimisht.

Rezultate imazhesh për dua lipa and paul klein

Në ‘Instagram’-in e tij Paul postoi një fotografi, ku dukej në një tualet dhe shkruante: “Gëzuar Shën Valentinin nga studio e tualetit, mos thuaj që askush të do, sepse unë të dua.”

Por dhe këngëtarja nuk ka pasur një person afër për Shën Valentin, përveç disa miqëve të saj që i kishin dhuruar disa trëndafila si shenjë krenarie që mikja e tyre Dua arriti të quhet si vajza e parë artiste që merr 1 miliardë klikime në ‘YouTube’. /revistawho.com