• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Roberti nuk e harron Norën, në ditëlindjen e saj ai i dedikon urimin special

Një ditë e veçantë është sot për Nora Istrefin dhe për të gjithë njerëzit e saj të afërt. Këngëtarja këtë të mërkurë feston ditëlindjen e saj të 35-të dhe nuk kishte si të mungonte edhe urimi nga ish-bashkëshorti i saj, Robert Berisha në orët e para të mëngjesit. Ai zgjodhi një mënyrë mjaft të bukur për ta uruar Norën. Nëpërmjet një video në “Instastory” Roberti dhe Renee shfaqen duke kënduar këngën e ditëlindjes.

Edhe pse të ndarë, ai gjithmonë e ka shprehur se Nora do të mbetet një njeri i shtrenjtë për të.