• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Roberti është gjithmonë simpatik, por kur pozon pranë Renee-së duket edhe më king

Robert Berisha ka marrë disa ditë pushimi dhe është larguar drejt dëborës me shoqëruesen e preferuar, të bijën Renee. Këtë herë, e vogla pushimet në dëborë po i realizon me të atin dhe nga fotot, duket që po shijon çdo moment. Vëmendja e Robertit është plotësisht tek e vogla dhe kjo është e dukshme. Vendin ku janë arratisur nuk e kanë zbuluar, por as nuk ka rëndësi, për sa kohë po kalojnë kohë të vlefshem së bashku.

Së fundmi Roberti ka nisur edhe emisionin e tij televiziv nga, i cili siç duket vetëm për të bijën mund të shkëputej./revistawho.com