• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Roberti, burri i Nora Istrefit bëhet këngëtar

Robert Berisha ka vite që është pjesë e muzikës si instrumentist, madje ai ka edhe bandën e tij, ama tani ka vendosur të provojë këngën. Lajmi është konfirmuar nga vetë bashkëshorti i këngëtares kosovare Nora Istrefi, i cili ka thënë që ka gati projektin e tij të parë por pa dhënë shumë detaje, shkruan gazeta “Paloma”. E kështu familjes Istrefi, përveç Norës dhe Erës i shtohet dhe një tjetër këngëtar, dhëndri i shtëpisë.