• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Robert Berisha në koncert me një publik aspak të zakonshëm

Këngëtari dhe bashkëshorti i Nora Istrefit prej kohësh është pranë publikut me koncerte pothuajse kudo ku ka shqiptarë në Europë dhe jo vetëm.

Së fundi, Roberti ka mbajtur një koncert në Zvicër me një publik aspak të zakonshëm, pasi në sallë ka patur vetëm vajza dhe gra, edhe pse 8 marsi nuk ka ardhur akoma.

“Bravo dhe faleminderit krejt vajzave për atmosferën”, ka shkruar këngëtari bashkangjitur videos së publikuar prej tij në “Instagram” nga koncerti i veçantë./revistawho.com

Bravo dhe flm krejt vajzave per atmosferën 🙌 shifemi me 11 mars @avalonclubluzern

A post shared by -Renee-Nora-Robert-®️ (@robertberishaofficial) on